Vino in echipa noastra

La noi se intampla lucruri foarte frumoase! Cand oameni dedicati, inteligenti, creativi, pasionati, lucreaza impreuna, intr-o echipa bine sudata, rezultatele sunt exceptionale!

Echipa noastra este in crestere. Suntem in cautare de profesionisti in educatie, cadre didactice calificate, care sa puna umarul, alaturi de noi, la schimbarea sistemului educational in Romania.

Daca esti pasionata de educatia timpurie si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu in care sa iti pui in valoare potentialul, trimite-ne un CV


[contact-form-7 id=”116″ title=”Trimite-ne CV-ul tau”]


Gemenii mei, Mara si Andrei au frecventat gradinita Little Oaks Academy de la 1 an si 10 luni. Au acum 3 ani si 4 luni si in septembrie am inceput Gradinita Goethe. Ca urmare a pregatirii excelente a gemenilor in gradinita Little Oaks, au fost acceptati direct in grupa mijlocie a acestei institutii de succes. Multumim personalului gradinitei pentru toate eforturile depuse!!! Grija si educatia sunt la cel mai inalt nivel!

Mihaela Jurje

<< Prev
Next >>